czwartek, 21 lutego 2013

185. Pilnie poszukiwane!!!

Od dłuższego czasu poszukuję tego numeru Sekretów Dobrego Szycia, ale nie mam szczęścia. Może komuś zalega na półce i chciałby odsprzedać?

Ewentualnie ktoś może się podzielić wykrojem na ów lambrekin?


Edytowane 26.lutego:

Bardzo gorąco wszystkim dziękuję za pomoc. Dzisiaj zastukał do mnie listonosz z tym numerem. Dostałam też sporo informacji z innych publikacji pocztą e-mailową. Serdecznie Wam wszystkim dziękuję.  Na Was zawsze można liczyć :)

9 komentarzy:

 1. kształt tego lambrekinu powstaje z trapezu.a boki(te dłuższ)można skroić tak: od ściany 100 cm a od okna 50 cm a u góry 90 cm.Powstabnie taki nierównoramienny trapez.Przynajmniej ja tak skroiłam i podoba mi się. Pozdrawiam Krystyna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za podpowiedź. Mniej więcej wiem jaki powinien być kształt, ale chodzi mi głównie o odpowiednie proporcje. W jednym pokoju mam różnej wielkości okna a chcę, żeby wszystko było ładnie zgrane. No i trików krawieckich potrzebuję, a tam podobno wszystko jest dokładnie opisane.

   Usuń
 2. Witam, mogę mieć ten numer, niestety mam podzielone na działy. Nie przeszukałam jeszcze wszystkich segregatorów. Proszę o podpowiedź, jeśli to możliwe, o jakie strony chodzi. M

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie wiem jakie to strony. Nie miałam nigdy w rękach tego czasopisma.

   Usuń
  2. Proszę o kontakt, spróbuję wysłać to co mam, może to są te poszukiwane strony. M

   Usuń
 3. Dorfi wysłałam Ci na pw na forum kilka wykrojów i różne rozmiary myślę, że z tych form dużo pokombinujesz

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj trafiłam na Twojego bloga jeśli potrzebujesz jeszcze ten wykrój mam i mogę się podzielić zeskanować i przesłać potyczkizmaszyna@gmail.com Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń