wtorek, 9 lipca 2013

208. Wycieczka do Gdyni

Wybraliśmy się dzisiaj do Gdyni na oglądanie statków. Wyjechaliśmy dość późno, więc akurat dojechaliśmy jak pora największych upałów minęła. Pogoda na zwiedzanie idealna.
Chłopcy bardzo chcieli zwiedzić ORP Błyskawica. I tu spotkała nas niemiła niespodzianka. Nie udało się go nam zwiedzić. Ale nic to - zrobiliśmy sporo zdjęć okrętu z zewnątrz. Ale bez ludzi tylko te dwa ;)Obejrzeliśmy Dar Pomorza

i Reginę, która spodobała mi się najbardziej :)Wracaliśmy niespiesznie, zaglądając po drodze do każdego kramu - jak to z dziećmi bywa, w każdym chłopcy chcieli coś kupić ;)

Kiedy w drodze powrotnej doszliśmy do ORP Błyskawica już wiedzieliśmy, czemu nie można go było zwiedzić - kręcili na nim odcinek serialu Rodzinka.pl.
Udało mi się zrobić kilka zdjęć. Niestety słabych, bo stałam pod słońce i dość daleko. Dość duży obszar przy statku był ogrodzony i nie można było podejść bliżej.

Zobaczyłam jak się kręci film - po kilka razy to samo ujęcie. Na kolejne już nie czekaliśmy, bo daleka droga była przed nami.
Oglądacie ten serial? Ja nie oglądam, ale chyba zacznę. Ludzie obserwujący razem ze mną kręcenie odcinka mówili, że jest bardzo fajny.


1 komentarz:

  1. Serial jest świetny, ja ogladam od trzeciego sezonu, a że powtarzali to nadrobiłam i pierwszy i drugi. Super.

    OdpowiedzUsuń