poniedziałek, 3 października 2016

320. Jestem zła i załamana

Najpierw zniknęła lista obserwowanych przeze mnie blogów. Zaczęłam ją odtwarzać. Myślałam, że jakoś pójdzie, tym bardziej, że znaczna część właścicieli obserwowanych przeze mnie blogów obserwuje również mnie. A obserwatorzy jeszcze nie zniknęli. Wielce się rozczarowałam. Kiedyś jak kliknęłam na danego obserwatora pokazywało mi jaki blog prowadzi i jakie blogi obserwuje. Mogłam też odwiedzić każdego, kto zostawił u mnie komentarz. Teraz już tego nie ma. Widzę tylko jakie blogi obserwuje dana osoba.
Nie mam więc możliwości znalezienia większości obserwowanych blogów, bo nie pamiętam ich adresów. Miałam skróty i z nich korzystałam.
Do tego dzisiaj zauważyłam kolejną stratę - brakuje linków do ulubionych stron. A miałam tam ściągi do różnych tutoriali. Nie odtworzę tego na pewno - nie pamiętam adresów tych stron. Ciekawa jestem co zniknie za chwilę - może cały mój blog? Na drugim blogu jeszcze wszystko jest, ale już zapisuję linki do obserwowanych tam blogów do pamięci wyszukiwarki. Tyle, że tam mam tylko blogi kostiumowe - tu miałam masę robótkowych.
Zniknęło również przekierowanie do starego bloga na bloxie i do drugiego bloga na blogspocie.
Mam więc prośbę - wpiszcie w komentarzach adresy do Waszych blogów. Może chociaż w części uda mi się odtworzyć listę obserwowanych blogów.

Zaczynam się zastanawiać czy nie przenieść bloga na inną platformę. Ale gdzie? Na bloxie już byłam i tam miałam wieczny kłopot ze zdjęciami. Był limit a zdjęcia wstawiane za pośrednictwem innych portali lubiły znikać. Tu też powoli zaczyna znikać zawartość bloga.
Może wordpress? Ktoś się podzieli doświadczeniem?

8 komentarzy:

 1. Współczuję bardzo, może to coś z przeglądarką jednak? Nie wiem czy mnie obserwowałaś, ale ja Ciebie tak, więc zostawiam komentarz:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ah, zapomniałabym! Mnie się wyświetlają po lewej stronie tego bloga Twoje blogi obserwowane. Nie do końca zrozumiałam, czy to o ten problem chodzi, ale piszę na wszelki wypadek.

   Usuń
  2. To po lewej to nowa lista, którą tworzę od zera. I problem raczej nie leży po stronie przeglądarki bo sprawdzałam w dwóch :(

   Usuń
 2. Można się wściec!! Ale dla pocieszenia powiem, że u ciebie jeszcze " pół biedy" ..Słyszałam o przypadku, gdzie blog został cały skradziony.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja z bloxa,kiedyś usunełam całego bloga ,napisałam do administratora i mieli kopię,całość została przywrócona,może napisz do administratora,może pomogą.

  OdpowiedzUsuń
 4. a zrobienie kopii zapasowej nie pomaga?
  www.czasrelaksu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kopię zapasową robiłam kilka miesięcy temu. Boję się, że jak ją wczytam to stracę wszystkie posty jakie napisałam przez ten czas. I tak źle i tak niedobrze :( No nic, powoli kiedyś to odtworzę. Dziękuję, że podałaś link do siebie bo nie pamiętałam a lubię zaglądać :)

   Usuń