poniedziałek, 7 stycznia 2013

176. 7 stycznia

7 stycznia 2007 roku pojawił się mój pierwszy wpis w blogosferze. Jeszcze na bloxie. Nawet mi do głowy nie przyszło, że będę pisać o robótkach tak długo. Wpisy co prawda nie są regularne, ale są.
Prowadzenie bloga dało mi dużo dobrego. Poznałam wiele ciekawych osób i rozwinęłam swój warsztat. Przeglądając stare wpisy widzę jak się przez te lata zmieniałam. Wykonywałam prace w innych technikach, które na jakiś czas odeszły w zapomnienie (trzeba koniecznie do nich wrócić) inne rzeczy mi się podobały, inne kolory.
Świat się zmienia i ja też.
I chociaż zakładając bloga miałam zamiar pisać go tylko dla siebie (przez jakiś czas był nawet zamknięty) to bardzo mnie cieszy, że do mnie zaglądacie. Cieszę się, że czytacie i piszecie komentarze. I bardzo Wam za nie dziękuję. Motywują w chwilach zwątpienia i nie tylko.

I ciekawa jestem czy jest ktoś ze mną od samego początku mojej pisaniny?


A wracając do robótek, to nowy rok zaczął się nawet dobrze. W 2013 weszłam tylko z dwoma nieskończonymi pracami, czyli haftem GK i szydełkową firaną. Jak na mnie, to jest to bardzo dobry wynik.
Ale żeby nie było, że w nowym roku mam same stare prace, to zaczęłam też coś nowego  -oczywiście w myśl mojej zasady "jedna praca w jednej technice w jednym czasie". Ale nową robótką pochwalę się jutro :)

A dla ciekawostki pierwsze zdjęcie jakie pojawiło się na blogu.


Pamięta ktoś co to było?

12 komentarzy:

 1. Madame Recamier

  nie jestem od początku ale czytam :))
  pozdrawiam
  Sputniczek

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie jestem od początku ale jestem ciekawa co to było :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie jestem od początku, ale gratuluję wytrwałości i życzę dalszych pomysłów i sucesów!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem, jestem od początku :P Na bloxie od 2007 roku, a wcześniej na WP :)

  http://anek73.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję 5 rocznicy! Tę madame chyba widziałam na którymś spotkaniu, co za oczy!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Marina to już 6 lat minęło :)
  I oczywiście Madame Recamier. Od tego obrazu zaczęłam pokazywanie swoich prac na blogu. Pamiętam jak ją haftowałam tak jakby to było wczoraj. A to już tyle lat minęło. Czas zdecydowanie za szybko biegnie.

  OdpowiedzUsuń
 7. No oczywiście, że pamiętam początki Madame Recamier :-) Jej zakończenie zresztą również. Gratuluję pięknej rocznicy :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego dobrego na kolejna latka blogowania :)
  Tę panią kojarzę z Tobą - na jakimś forum miałaś taki "avatar", prawda? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję 5 lat i życzę co najmniej tylu kolejnych. Mam cichą nadzieję, że sama kiedyś będę świętować taką rocznicę :))

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja czytam od początku tego bloga i nawet trochę wcześniej, zanim przeniosłaś :) I bardzo lubię Twój blog, cieszę się, że go prowadzisz. Jesteś moim guru nie tylko zawodowym, ale i robótkowym! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja też czytam od początku i również pamiętam ten haft. Serdecznosci.

  OdpowiedzUsuń