poniedziałek, 10 czerwca 2013

198. Trochę nowości.

Znowu nie mogłam się powstrzymać przed wydaniem pieniędzy. Od dawna myślałam nad jakimś nakryciem głowy do płaszcza. Chciałam uszyć z tego samego materiału. Ale miałam tylko ogólny zarys tego co chcę. A jak zobaczyłam te wykroje to od razu wiedziałam, że muszę kupić, bo taki berecik będzie do płaszcza pasował idealnie. A przy okazji kupiłam wykroje na lalki szmacianki. W zasadzie to nie wiem po co je kupiłam. Córeczki nie mam, maskotek nie lubię, a do takowych lalki szmacianki zaliczam. Wychodzi, że kupiłam je dla samego posiadania. Może kiedyś się przydadzą? Moja mama w takich przypadkach mawia "niech leży - jeść nie woła".
No i najnowszy katalog DMC. Ale to akurat prezent od pani z zaprzyjaźnionej pasmanterii. Jako stała klientka co roku dostaję taki prezent. Miło być stałą klientką :)  No ale jak tu nie być, skoro pani ma wszystko co tylko zapragnę kupić, a jeśli akurat nie ma to zawsze dla mnie sprowadzi?

W między czasie powstała czapka marynarska uszyta na przedstawienie szkolne, ale zdjęcia wyszły kiepskie, więc nie ma się czym chwalić.

2 komentarze:

  1. no i w końcu mam super wytłumaczenie dla moich zapełnionych szaf i kolejnych zakupów, niech leży jeść nie woła!!!!!!! :))))))))))))
    dzięki:))))))))
    fajne zakupy!

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne są takie lalki szmaciane. :)

    OdpowiedzUsuń